Fagspecialister i grise

Har du spørgsmål, eller vil du blot gerne vide mere..

Fagspecialister i grise

Charlotte Sonne Kristensen forskning i PRRS Influenza PCV2

Charlotte Sonne Kristensen
specialdyrlæge, ph.d.
Product Manager, Nordic, Swine

Mobil: +45 2463 1682
charlotte.sonne@ceva.com

Rikke-Gry Nielsen, dyrlæge
Veterinary service Manager, Swine 

mobil: +45 30668444
rikke-gry.nielsen@ceva.com

Michael Albin Larsen, dyrlæge 
Veterinary Service Manager, Swine

mobil: +45 6162 0288
michael.albin@ceva.com

Henrik Balleby, dyrlæge
Key Account Manager Swine
mobil: +45 5355 1995
henrik.balleby@ceva.com

Henrik Bech Pedersen, svineproduktionskonsulent
Technical Service Manager Swine
  
mobil: +45 2424 0123
henrik.bech-pedersen@ceva.com

Line Diness

På barsel  fra/På mammaledighet från den 17/6-2022  

Kontakt
Rikke-Gry Nielsen
Mobil: +45 3066 8444

Kontakt
Michael Albin Larsen
Mobil: +45 6162 0288

Line Diness
Veterinary Advisor  
Mobil: +45 2179 9699
line.diness@ceva.com

Preben Mortensen
Corporate Technical Manager Vaccines

mobil: +45 4019 1948
preben.mortensen@ceva.com    

                       

                       

                            

Læs mere om grise

Tilbage til toppen