Administration og marketing

Har du spørgsmål, så er du velkommen til at kontakte os...

Regulatory Affairs / Quality Assurance / Pharmacovigilance
Matias Holmgaard Nilsson
mobil: +45 2384 8860
matias.nilsson@ceva.com
Regulatory Affairs: Registrering og vedligehold af markedsføringstilladelser for Cevas lægemidler i Norden. Quality Assurance: Ansvarlig for, at Ceva opererer i overensstemmelse med GDP. Pharmacovigilance: Bivirkningsansvarlig i Danmark, Norge, Finland og Island. Ansat i Ceva siden 2017.

Quality Assurance
Rita Pedersen
mobil: +45 6098 4823
rita.pedersen@ceva.com

Kvalitetsansvarlig. Sikrer at Ceva opererer i overensstemmelse med GDP.
Har arbejdet i veterinærbranchen siden 1995 og startede i Ceva i 2021.

Supply Planner
Malene Ladegaard
mobil: +45 3136 4983
malene.ladegaard@ceva.com

Malene har arbejdet hos Ceva siden november 2018 som supply planner og der står for alt det praktiske omkring bestillinger, oprettelser, kunder, lager og varer til stor gavn for vores kunder.

Controller
Camilla Skovgaard Johnsen
mobil: +45 78709832
camilla.johnsen@ceva.com

Accountant
Alicja Kulik
mobil: +45 50326171
alicja.kulik@ceva.com

Sales- and Marketing Assistant
Linette Rask
mobil: +45 32672507
linette.rask@ceva.com

Marketing Assistant
Kirsten Haug, agronom og journalist
Mobil: +45 20113097
kirsten.haug@ceva.com

Digital Marketing Executive
Mette Marie Nielsen
Mobil: +45 5433 2514
mette-marie.nielsen@ceva.com

Digital Marketing Coordinator
Kiri Maheswaralingam
Mobil: +45 8980 4108
kiri.maheswaralingam@ceva.com

Digital Marketing Coordinator
Astrid Sommerlund
Mobil: +45 7870 9164
astrid.sommerlund@ceva.com

Tilbage til toppen